Slide
O nas

Początki Cukierni Joanna sięgają roku 1985, kiedy to założycielka firmy, Joanna Szygenda postanowiła podzielić się z innymi swoją pasją do przygotowywania pysznych, aromatycznych wypieków własnej roboty. Pierwszymi klientami były dzieci, które w drodze do szkoły kuszone czarującym zapachem świeżo wypiekanych drożdżówek i smażonych pączków nie potrafiły się im oprzeć. Mieszkańcy Godziesz Wielkich i okolic zamawiali natomiast pieczołowicie przygotowywane ciasta, torty i desery na różnego rodzaju okoliczności. Pyszne wyroby Joanny stały się na tyle popularne, że z czasem niewielka domowa produkcja przekształciła się w profesjonalny zakład cukierniczy angażujący kilka osób.

Obecnie Cukiernia Joanna prężnie funkcjonuje w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, a firma zatrudnia łącznie blisko 50 pracowników. Mimo tego, że z biegiem lat zmieniło się wiele w procesie produkcji wyrobów naszej marki – od siedziby,  po technologię i członków zespołu, to jedno nadal pozostaje bez zmian – cukiernia dumnie tworzy desery zgodnie z tradycyjnymi recepturami i autorskimi przepisami założycielki. Jej talent, pasja i determinacja stały się bazą do zbudowania firmy, która oprócz rozpieszczania kubków smakowych zadowolonych klientów, stworzyła stabilne miejsce zatrudnienia, prosperujące nieprzerwanie od początków swojej działalności.

Stale zwiększamy produkcję naszych wyrobów, a nad jakością wypieków Cukierni Joanna czuwa grono wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Zatrudniamy ekspertów od dekorowania ciast i tortów. Możemy pochwalić się także świetnie wyposażonym zapleczem maszynowym, w tym inwestycją w ultranowoczesną ciastkarkę.

Naszym celem na przyszłość jest sukcesywne zwiększanie produkcji oraz poszukiwanie nowych partnerów handlowych, ale przede wszystkim zależy nam na zachowaniu jak najwyższej jakości naszych produktów, aby stale zadowalać szerokie grono naszych wiernych klientów. To dla nich tworzymy desery, a ich satysfakcja jest dla nas sprawą nadrzędną.

O renomie firmy świadczą liczne współprace z liderami branży spożywczej, takimi jak: Lewiatan, ABC, Społem i Delikatesy Centrum. Ponadto aktywnie prowadzimy handel hurtowy naszych produktów, a do grona naszych odbiorców dołączyły największe giełdy towarowe w Polsce, takie jak Targpiast we Wrocławiu, WGRO S.A. w Poznaniu, Zjazdowa w Łodzi, oraz giełda w Kaliszu.

Możemy poszczycić się autorskimi sklepami firmowymi Cukierni Joanna, zlokalizowanymi w Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim. Nasze produkty dostarczamy do sklepów na terenie Konina, współpracujemy także z wieloma sklepami spożywczymi, na terenie wielu powiatów. Wyroby Cukierni Joanna znajdą Państwo także w pobliskich restauracjach.

Koniecznie spróbujcie słodkości z Cukierni Joanna! Hitem wśród produktów są aromatyczne pierniczki ze śliwką, oblane aksamitną czekoladą oraz pyszne, wilgotne babki cytrynowe i marmurkowe. Macie ochotę na doskonałe ciasto przygotowane ze składników najwyższej jakości? Spróbujcie tradycyjnego ciasta drożdżowego ze śliwką, które podbija serca naszych klientów już od 1985 roku! Hitem są także serniki oraz wspaniałe i modne ciasto Oreo. W naszej cukierni każdy znajdzie coś dla siebie. Nie możemy się doczekać, kiedy sprawimy Ci przyjemność. Poznaj nasze tradycyjne smaki już dziś!